آخرین اخبار : 

انتخاب موضوع مناسب برای سایت

در این مقاله اختصاصی از وب سایت نوین وب قصد داریم شما را در انتخاب موضوع یک سایت و راه اندازی آن راهنمایی کنیم که در زیر به آن اشاره میکنیم…

۱- موضوع من چیست؟

بیشتر وبلاگ نویسان در هنگام انتخاب موضوع سایت دچار مشکل میشوند میتوانیم بگوییم حدود۸۵% کسانی که به دنبال موضوع برای طراحی سایت هستند به موضوعاتی چون سایت های تفریحی ، دانلود ، سرگرمی ، جوک و از این قبیل موضوعاتی که در وب ایران زیاد هستند روی می آورند و تا  حدود ۶۰% آنها در موضوع فوق موفق نمی شوند چرا که مطالبی که در سایتشان است اغلب کپی بوده و برای خودشان نیست البته لازم به ذکر است که هر موضوعی در جایگاه خود میتواند موفق باشد ولی با کمی دیر و زود.

۲- هدف من از ساخت سایت چیست؟

دومین مورد در ساخت یک وبسایت هدف است ، اگر وبسایتی که میخواهید اففتاح کنید با هدف مالی و کسب درآمد باشد آن وبسایت موفق نبوده چرا که در حات عادی یک وبسایت به حدود یکسال زمان برای کسب درآمد نیاز داردپس در ساخت سایت هدف شما نباید کسب درآمد باشد. ( به غیر از سایت های تجاری )

۳- آیا در ایران موضوع وب من طرفدارانی دارد؟

بیشترین سوالی که یک وبلاگنویس از خود میکند همین است که ” آیا در ایران موضوع وب من طرفدارانی دارد؟ ، لازم به ذکر است که موضوع سایت شما هر موضوعی که باشد در جایگاه خود موفق می باشد پس با سوال های بیهوده وقت خود را تلف نکنید.

۴- رقیب های من چه کسانی هستند؟

در ساخت یک وبسایت رقیب های شما در آن موضوع نقش مهمی دارند برای آن که یک وبسایت تاز تاسیس بتواند از رقیب های بزرگ خود جلو بزند نیاز به یک امتیاز دارد امتیازی بتواند او را از رقیب های بزرگش جلو بیاندازد مثل : کارت شارژ رایگان و… .

۵- چه قدر هزینه برای سایتم میکنم؟

هزینه ای که برای ساخت یک سایت میشود جز مهمترین عواملی است که میتواند در موفق بودن سایت نقش مهمی را ایفا کند در حقیقت داشتن یک هاست خوب و پر سرعت و نحوه تبلیغات شما در فضای وب است که میتواند کاربران را جذب سایت شما کند پس برای راه اندازی سایت باید تا میتوانید هزینه کنید.

نکته پایانی : اگه خواستید سایتی رو بسازید یادتون باشه که تا میتوانید از مطالب کپی در سایتتون استفاده نکنید حتی با ذکر منبع  چون به شدت از طرف

گوگل

با افت بازدید روبرو میشوید.

موفق و سربلند باشید

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *